650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Hasas Baş Derisi İçin Özel Ürünlerimizle Rahatlayın! Hassas baş derisi, özel ilgi ve bakım gerektirir. Ürünlerimiz, bu özeni göstermeniz için tasarlanmıştır. Doğal ve nazik formüllerimiz, baş derinizi yatıştırırken kaşıntı, tahriş ve kızarıklığı azaltmaya yardımcı olur.

Davines Calming Hassas Baş Derisi Yatiştirici Şampuan 250ml

850,00
Davines Calming Hassas Baş Derisi Yatiştirici Şampuan. Saç derisini nazikçe temizleyen ve rahatlatan çok etkili formülü ile hassas baş derisi tedavisinde etkilidir.Hassas ciltler için sakinleştirici ve yatıştırıcı şampuandır. Hassas baş derisi için özel olarak üretilmiştir. Baş derisindeki sivilce ve isilik tarzı rahatlsızlıkları tedavi eder. 5,5 pH değeriyle cildi yormadan nazikçe bakımını yapar. Saçınızın günlük temizlik ve bakımı için kullanımı uygundur.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
850,00

Davines Detoxifying Scrub Arındırıcı Şampuan 250ml

850,00

Davines Detoxifying Scrub Canlandırıcı Saç Derisi Şampuanı Parlaklık,Kirlenme karşıtı,Arındırıcı Şampuan, doğal kökenli nazik yüzey aktif maddeler ve ovma parçacıkları ile tedavi edilir. Saç derisini serbest radikallerin saldırganlığından koruyarak nazikçe ama derinlemesine temizler.

(1)
1 İnceleme Yorum yaz
850,00

ınsıght Lenitive Hassas Baş Derisi İçin Sakinleştirici Şampuan 400ml

600,00
ınsıght Lenitive Hassas Baş Derisi İçin Sakinleştirici Şampuan 400ml ·tahriş olmuş kafa derileri üzerinde yoğun bir nemlendirici, yatıştırıcı ve dengeleyici etkiye sahiptir.. Organik hint inciri, organik aloe ve organik malva içerir. Yoğun nemlendirici özelliktedir. Organik aloe özü, organik ebegümeci özü ve organik dikenli armut kaktüs özü formülü saçları nemlendirir ve tekrar yumuşak ve ipeksi hale getirir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve nikel testinden geçirilmiştir
0 Yorumlar Yorum yaz
600,00

Loreal Professionel Scalp Advanced Anti inconfort Discomfort Hassas Baş derisi şampuanı 500 Ml

850,00
Loreal Professionel Scalp Advanced Anti inconfort Discomfort Hassas Baş derisi şampuanı şampuan 500 MlHassas saç derisi için çıkarılan dermo şampuan, hassas saç derilerini yatıştırırken, jelimsi dokusuyla nazikçe temizler. Saçlar yumuşak, ışıltılı ve nemli olur. Düzenleyici ve yatıştırıcı güçleriyle bilinen, B3 ailesinden bir vitamin olan Niasinamid ile zenginleştirilmiştir. %49 daha nemli ve yumuşak, x2 daha parlak saçlar.
0 Yorumlar Yorum yaz
850,00

Vasso Man Soothing Dermo Shampoo Saç Derisi Yatıştırıcı Şampuan 370 Ml

420,00
Vasso Man Soothing Dermo Shampoo Saç Derisi Yatıştırıcı Şampuan  Saçın kuvvetini  ve esnekliğini dış etkenlere karşı arttırarak saç derisini sakinleştirir.
0 Yorumlar Yorum yaz
420,00

Vasso Man Tribe Canopa Hassas Saç Derisi Için Rahatlatıcı Saç Toniği 260 Ml

330,00
Vasso Man Tribe Canopa Hassas Saç Derisi Için Rahatlatıcı Saç Toniği 260 MlAcı elma yağı ve calendula ekstraktı ile hassas saç derisini rahatlatır  ve hücreleri yenilemeye  yardımıcı olurVasso Man Tribe Canopa Hassas Saç Derisi Için Rahatlatıcı Saç Toniği 260 Ml, hassas saç derisi için rahatlatıcı bir saç toniğidir. Ürünün içeriğinde acı elma yağı ve calendula özü bulunur 1. Bu tonik, saç derisini rahatlatmaya ve hücre yenilenmesine yardımcı olur
(2)
2 Yorumlar Yorum yaz
330,00
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi