900   TL   Ücretsiz Kargo  - - -

Sırala

Glance Kaş Kirpik Serumu

180,00
Glance Kaş Kirpik SerumuKaş kirpik köklerini uyararak yeniden canlanmasını ve hacimlenmesini sağlar.Palmitoyl Tripeptide -5 ile formüle edilmiş Glance kaş - kirpik serumu yüksek performansı ile daha uzun, kalıni sık kirpiklere ve hacimli, gür kaşlara sahip olmanızı sağlar.Kaş kirpik köklerini uyararak yeniden canlanmasını ve hacimlenmesini sağlar.
0 Yorumlar Yorum yaz
180,00

IDM Concept Ayak Bakım Kremi

95,00
IDM Concept Ayak Bakım Kremi  ölü hücreleri gidererek cildin pürüssüz görünmesine yardımcı olur.   Etken bakım maddeleri ile cildi nemlendirmeye, yumuşatmaya, ayak ve tırnak yapısının nemlenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur.
0 Yorumlar Yorum yaz
95,00
Categories: ,

IDM Concept El Bakım Kremi

95,00
IDM Concept El Bakım Kremi  hasar görmüş elleri yatıştırarak ellerdeki gerginlik hissini azaltmaya, cilt bariyerini onarmaya ve korumaya yardımcı olur.  içeriğindeki doğal bileşenlerle cildin ihtiyaç duyduğu nem ve mineralleri sağlar ve kusursuz bir bakım yapar.
0 Yorumlar Yorum yaz
95,00

ıdm concept velvety peeling

200,00
Cildi ölü derilerden etkili bir şekilde arındıran mikro toplar ve bakım yapan doğal bileşenleriyle daha ilk kullanımda farkı hissettirir.Kadifemsi bir dokunma hissi yaratan bu ürün düzenli kullanımda kalıcı bir güzelleştirme sağlar.İçeriğinde paraben, sls, alkol ve kimyasal köpürtücüler bulunmamaktadır.Birbirinden renkli, birbirinden güzel koku ve aromalara sahip, Idm Velvety Peeling su bazlı yapısıyla cildinizin yağlanmadan tazelenmesini sağlar.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
Categories:

ıdm Velvety Body Cream

200,00
ıdm Velvety Body CreamVelvety vücut kremi, daha ilk kullanımdan itibaren cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar, bakım yapar ve cildinize dokunulası kadifemsi bir his kazandırır.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
200,00
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi