900   TL   Ücretsiz Kargo  - - -

Nemlendirici Balsam , kısa sakallı erkeklerin sakalına bakım yaparken derisini de nemlendirmek için tasarlanmış bir üründür. Bu sakal balsamı; ciltte hızla emilir, kalıntı ve yağlılık hissi bırakmaz.

Sırala

Fonex after shave balm sakal tıraşı sonrası nemlendirici balsam

100,00

Fonex after shave balm sakal tıraşı sonrası nemlendirici balsam Erkekler için  sakal tıraşı  sonrası nemlendirici tıraş sonrası balsamı, gümüş moleküllerle zenginleştirilmiş formülü ile cildinizi nemlendirir, tazeler ve korur. 

0 Yorumlar Yorum yaz

Vasso Man Hipster Viking Sakal ve Bıyık Kremi 125ml

370,00
Vasso Man Hipster Viking Sakal ve Bıyık Kremi 125mlSakal-Bıyık Kremi, sakalınızı yumuşatır ve Sakal altında kalan deriyi nemlendirir, kaşıntı, kuruluk ve dökülmeyi engeller.Sakal-Bıyık Kremi, sakalınızı yumuşatıp, dağınık görünümden uzaklaştırmak ve cildinizi rahatlatmak için geliştirilmiştirJojoba yağı ve Provitamin B5 ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde sakalınızı besler ve yumuşatırAntioksidan ile cildin erken yıpranmasına engel olur.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
370,00

Vasso Men Face Cream Erkeklere Özel Nemlendirici Yüz Kremi- 275 Ml

330,00
Vasso Men Face Cream Erkeklere Özel Nemlendirici Yüz Kremi- 275 MlYağsız özel yapısı ile cildi yoğun bir şekilde  cildinizi nemlendirerek gün boyu ferahlık hissi sağlar.Yüz kremi, cildimizi hem dış etkenlere karşı koruyarak hem de ihtiyacı olan nemi sağlayarak cildimizde oluşacak yaşlanma belirtilerinin engellenmesine yardımcı olur.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
330,00
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi