650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Saçlarınızın ve cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak için onarıcı ürünlerimizle tanışın. Özel formüllerimiz, saç tellerini güçlendirirken cildinizin doğal dengesini yeniden oluşturmanıza yardımcı olur. Onarıcı etkisi sayesinde saçlarda oluşan yıpranma ve ciltteki zararlı etkileri hafifletirken, sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırır.

Absolut Repair 10 'u 1 Arada Saç Bakım Yağı 90 Ml

450,00
Absolut Repair 10 'u 1 Arada Saç Bakım Yağı   Yıpranmış Saçlar için 10 Etkili Mucize Saç Bakım Yağı  işlem görmüş, yıpranmış saçlar için derinlemesine onarım sağlayan çok amaçlı bir durulanmayan bakımdır.Saçı besler. Yeniden yapılandırır. Hafif bir dokunuş. Saça yumuşaklık kazandırır. Saçın kolay taranmasını sağlar. İpeksi dokunuş. Kolay kontrol edilebilir saçlar. Saça parlaklık kazandırır. Koruma sağlar. Saçlara pürüzsüzlük kazandırır. 

(1)
1 İnceleme Yorum yaz
450,00
Categories: ,

Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan 1000ml

3.000,00
Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan 1000mlNemsiz saç derisi ve kuru, zayıflamış saçlar için besleyici şampuan. Saç derisinin ve kuru, kırılgan, yıpranmış saçların sağlığı için besleyici, canlandırıcı ve yeniden yapılandırma şampuanı. Saçların nazikçe temizlenmesini sağlar. Saçları besler, saça nem kazandırır. Saça canlı ve parlak bir görünüm kazandırılmasını sağlar. Kuru saç derisi, kuru, kırılgan ve hasarlı saçlar için uygundur. Keratin bakımı ve işlemi sonrası için idealdir.
0 Yorumlar Yorum yaz
3.000,00

Davines Oi Liquid Luster 100 Ml

560,00

Davines Oi Liquid Luster OI Sıvı Parlaklık

Anında ultra parlaklık ve yumuşatma tedavisi Hızlı,Parlaklık,Yumuşaklık

Tüm saç tipleri için ağırlıksız durulama tedavisi
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
560,00
Categories: ,

Davines Oi/Oil Tüm Saç Tipleri İçin Bakım İksiri 135ml

1.500,00
Davines Oi/Oil Tüm Saç Tipleri İçin Bakım İksiri  OI Yağ  olmayan Yağ

Kuru saçlar için kabarma önleyici yağ beslenme, nemlendirici, Parlaklık veren Çok işlevli yağ, saça parlaklık ve yumuşaklık katarken aynı zamanda dolaşıklığı açar ve elektriklenmeyle savaşır, özellikle kaba veya kuru saçlarda işe yarar. Saç yapısı ağırlaşmadan korunur.

Davines Oi/Oil Bakım
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
1.500,00

Loreal Professionel Absolut Repair Molecular Şampuan Yıpranmış Saçlar için 300ml

540,00
Loreal Professionel Absolut Repair Molecular Şampuan Yıpranmış Saçlar için Peptid Bağlayıcı + 5 Amino asit ile formüle edilmiş profesyonel şampuan.  İlk kullanımdan itibaren Saçlar daha çok güçlenir ve beslenir, saç telleri esneklik ve hareket kazanır. Saç tellerinin kolayca taranmasını sağlar. Saça yoğun bir bakım sağlar.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
540,00

Loreal Professionel Absolut Repair Molecular Yıpranmış Saçlar için Serum 250ml

740,00
Loreal Professionel Absolut Repair Molecular Yıpranmış Saçlar için için Serum %2 Peptit bağlayıcı + 5 Amino asit ile formüle edilmiş profesyonel durulanan serum.Zayıf bağları yeniden oluşturarak, saçın moleküler yapısını onarır. Saça gücünü, hareketini ve elastikiyetini geri kazandırır. Saç yüzeyinde bulunan hasarın %42'sini azaltır. Saç %58 daha nemlenmiş, beslenmiş ve pürüzsüz bir hal alır.
0 Yorumlar Yorum yaz
740,00

Loreal Professionnel Absolut Repair Maske Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Maske

Orijinal fiyat: ₺760,00.Şu andaki fiyat: ₺750,00.
Absolut Repair Maske  Yenilenen  Serisi, yıpranmış ve hasarlı saçları onarır.Yıpranmış saçları derinlemesine onarır. Saç anında daha yumuşak, güçlü ve ışıltılı görünür.
0 Yorumlar Yorum yaz
Orijinal fiyat: ₺760,00.Şu andaki fiyat: ₺750,00.
Categories: ,

milk_shake Integrity Nourishing Shampoo Besleyici Şampuan 300 ml

Orijinal fiyat: ₺840,00.Şu andaki fiyat: ₺740,00.
milk_shake Integrity Nourishing Shampoo Besleyici Şampuan 300 mlTüm saç tipleri için besleyici şampuanTüm saç tipleri için besleyici şampuan.Organik muru muru yağı içeren formülü nazikçe temizler, saçı anında besler ve yumuşatır, elektriklenmeyi ortadan kaldırır, saçı yumuşak ve parlak bırakır. Sülfat ve paraben içermez  
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
Orijinal fiyat: ₺840,00.Şu andaki fiyat: ₺740,00.
Categories: ,

milk_shake Leave in Conditioner 350 ml Durulanmayan Bakım Spreyi

Orijinal fiyat: ₺660,00.Şu andaki fiyat: ₺550,00.
milk_shake Leave in Conditioner 350 ml Durulanmayan Bakım SpreyiNormal ve kuru saçlar için koruyucu ve nemlendirici etkili durulanmayan bakım spreyi. İçeriğindeki süt proteini saçın yapısını güçlendirir, mevye ve bal özleri saçı yeniden canlandırarak parlaklık katar. Integrity 41® ve vitamin E saçı UV ışınlarından korur ve saç renginin kalıcılığını sağlar.Her saç tipi için koruyucu ve kolay tarama losyonu Tarama zorluğu çeken saçların kolay taranmısı nı sağlar .
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
Orijinal fiyat: ₺660,00.Şu andaki fiyat: ₺550,00.
Categories: ,

Raliss formül 14 onarıcı saç serumu 75 ml

220,00
Raliss formül 14 onarıcı saç serumu  sayesinde Yıpranmış, kırılan saçlarınızı besler. ve onarır Dış etkenler ve kimyasal işlemler ile zarar gören saç tellerinin pürüzsüz olmasını, ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık kazanmasını sağlar
0 Yorumlar Yorum yaz
220,00
Categories: ,

Raliss Yapılandırıcı Keratin Saç şampuanı 500 ml

250,00
Raliss Yapılandırıcı Keratin Saç şampuanı 500 mlYıpranmış ve kimyasal işlemlerden dolayı hasar görmüş saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Formülündeki mikro yapılı Keratin ,doğal yapısını yitirmiş saçları yapılandırmaya ve saça tutunma sağlayarak kısa zamanda canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Özellikle boyalı, röfleli, balyajlı ve perma uygulaması yapılmış saçları yeniden formuna kavuşmasına yardımcı olur, saçları onarır. Saçı beslemeye, yenilemeye ve kuru saçları kuvvetlendirmeye yardımcı olur. Özel formülündeki diğer yağların içeriklerinde bulunan Omega3 ve Omega6, Selenyum, Fosfor, Magnezyum, Çinko, Demir, Kalsiyum, B1, B2, B3, A, C ve E vitaminleri ile saçın kırılmasını önlemeye ve saça elastikiyet kazandırmaya yardımcı olur. Saç derisini beslerken saçın daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olur.
0 Yorumlar Yorum yaz
250,00
Categories: ,

Serie Expert Absolut Repair Şampuan 500 Ml

600,00
Serie Expert Absolut Repair Şampuan yıpranmış saçlar için onarıcı bakım şampuanıdır. Bu onarıcı bakım şampuanı yıpranmış ve kuru saçları derinlemesine onarır. Saç anında daha dayanıklı, yumuşak ve parlak görünür.
0 Yorumlar Yorum yaz
600,00
Categories: ,

Vasso Fiber Fortify Acil Kurtarma Kopma Onarıcı Serum

980,00
Vasso Fiber Fortify Acil Kurtarma Kopma Onarıcı Serum Saçın hasarlı kısımlarını tedavi eder .Saç hacimli ve esnek hale gelir. Saç tellerini onarır ve saçı dış etkilerden kaynaklanan hasarlardan korur. 
0 Yorumlar Yorum yaz
980,00

Vasso Man Tribes Cabaguil Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Saç Toniği 260 ml

330,00
Vasso Man Tribes Cabaguil Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Saç Toniği 260 mlkuru,yıpranmış ve nemini kaybetmiş saçlar için öz geliştirilmiş saç toniği İçerisinde kayın ağacı özü bulunmasından dolayı saç köklerini uyararak kan akışını hızlandırıyor , ısırgan otu ile saçları güçlendiriyor, saç köklerini besliyor ve saç tellerini kalınlaştırıyor. Huş ağacı özü ise antiseptik özelliğiyle saç köklerinizi temizleyerek nefes almasını ve saçlarınızın sağlıklı uzamasını sağlıyor.
0 Yorumlar Yorum yaz
330,00
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi