650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Çok amaçlı: Sakal fırçası sadece evde veya salonda erkek yüz bakımı için Sakal bakım fırçası, yumuşak kıllara sahip vintage bir tasarıma sahiptir, cilde zarar vermeden yağlı uçlu bir fırça ile kullanılabilir.
Sakal fırçası çok portatiftir ve çantanıza kolayca sığabilir, gittiğiniz her yerde bakım ve stil yapmanıza olanak tanır.
Sakalınızı her temizlediğinizde sakal kalıntılarını ve kirleri temizlemek için bu sakal fırçasını kullanarak yüzünüzü temiz tutun.

Sırala
Categories:

Elsa oval sakal bıyık fırçası

80,00
Elsa oval sakal bıyık fırçasıprofesyonel  erkekler için ve ev kullanımı için kulanılabilir. Sakal  tarama fırçası  Sakal ve bıyıklarınızı profesyonel şekilde tıraş edip şekillendirebilirsiniz.Küçük boyutu sayesinde cebinizde veya çantanızda taşıyabilirsiniz.
0 Yorumlar Yorum yaz

Rodeo Sakal Tarama Fırçası

200,00
Rodeo  Sakal Tarama Fırçası, Sakal ve Bıyık şekillendirme de bıçak, tarak temizleme de dahil olmak üzere harika  sakal  tarama Fırçası. Ahşap saplı %100 yumuşak özel  kıllarından yapılmıştır.profesyonel ve ev kullanımı içi n kulanılabilir. Vintage sap tasarımı ve kıl seçimi sayesinde sakallarınızı bu fırça ile şekillendirmek muhteşem bir sonuç verecektir 
0 Yorumlar Yorum yaz
200,00
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi