650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Hakkımızda

indir

AYNADAKİ GÜZELLİK

Tüm güzellik ihtiyaçlarınız için tek adresiniz.

Kozmetik dünyasının sihirli dokunuşunu ve yaratıcılığını keşfetmek için tasarlanmış kırklareli kozmetik magazası en iyi ürünleri bulabilirsiniz

Tüm ihtiyaçlarınız için geniş bir ürün yelpazesi sunan lider bir çevrimiçi mağazadır. Saç bakımından kozmetiğe kadar, en iyi şekilde görünmek ve hissetmek için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. İster kuaför, ister berber arıyor olun, sizin için mükemmel çözümlerimiz var. Saçlarınızın en iyi şekilde görünmesi için şampuan, saç kremi, saç spreyi, saç bakım maskesi ve argan yağı ürün seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Mükemmel görünümü yaratmanıza yardımcı olacak fön makinesi saç maşası, saç düzleşitirici bir çok şekillendirme araçlarını da bulabilirsiniz. Ayrıca Davines Loreal Professionel Milkshake Keune 1922 J,M . Vasso Osis Schwarzkopft İnsight Hush Ventoso Raliss Morokon gibi birçok markanın tüm ürünlerini web sitemizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz!

kırklareli bay bayan kuaför

“Aynadaki güzellik Bay- Bayan Kuaförü ve Kozmetik Satış Mağazası olarak hizmet vermektedir. İşletmenin Vizyonu Bay ve Bayan olmak üzere Kuaförlük sektöründe profesyonel bir ekip olarak beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamak ve yeri geldiğinde yeni bir albüm hazırlığında olan bir sanatçı için yeri geldiğinde ise sokakta yürüyen insan için yeni bir stil yaratabilme kabiliyetine sahip başarılı uzman kişilerin çalıştığı bir işletmeyiz. Kozmetik sektöründe ise tüm professionel ürünleri güvenle satın alabileceğiniz bir web sitemiz ve ürünleri inceyip güvenle satın alabileceğiniz salonumuzda sizler için en iyi hizmeti vermeye hazırız.”

kırklareli bay bayan kuaför

HİKAYEMİZ

Aynadaki Güzellik Kuaför – Berber – Kozmetik Satış Mağazası,  hakkımızda Kirkareli’de hizmet veren kadın kuaförü ve erkek berberi hizmeti veren salonlardan biridir. Kaliteli hizmetleri ve deneyimli ekibi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Kuaför hizmetleri arasında saç kesimi, boya, röfle, balyaj, maşa, düzleştirme, fön ve bakım gibi birçok seçenek sunulmaktadır. Berber hizmetleri arasında ise erkek saç kesimi, sakal traşı, bıyık şekillendirme gibi seçenekler bulunmaktadır.

Aynı zamanda kozmetik satış mağazası olarak da hizmet veren işletmede, dünya çapında ünlü markaların ürünleri bulunmaktadır. Cilt bakımı, saç bakımı, makyaj ve kişisel bakım gibi alanlarda birçok seçenek sunulmaktadır.

Aynadaki Güzellik, hijyenik ve modern bir ortamda hizmet sunmakta olup, müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Kirkareli’de güzellik ve bakım alanında kaliteli bir hizmet almak isteyenler için Aynadaki Güzellik Kuaför – Berber – Kozmetik Satış Mağazası doğru bir tercih olacaktır.

WhatsApp Image 2022 02 06 at 11.08.51 1 scaled
En iyi şekilde görünmenizi ve hissetmenizi sağlayacak beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sunma becerimizle gurur duyuyoruz.

Mutlu Müşteriler!

blake wisz GFrBMipOd E unsplash scaled 2 scaled
Gelin ve aynadaki güzelliğinizi bulmanıza yardım etmemize izin verin!
WhatsApp Image 2023 05 26 at 21.28.55 e1685986033977
Doğuş Hasan Kaya
Salon Yöneticisi
Saç tellerindeki her kıvrım, bir hikayenin başlangıcıdır. Berber koltuğuna oturduğunuzda, sadece saçlarınız değil, aynı zamanda kendinizi de şekillendirirsiniz.
EN IYI ERKEK BERBERI e1685985839520
Deniz Hüseyin Kaya
Salon Yöneticisi
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi