650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Boya Koruyucu Ürünlerimizle Saçlarınızda  Canlılığı Yakalayın!   Saçlarınızdaki  boyanın uzun ömürlü olmasını ve canlılığını korumak için tasarlanmış boya koruyucu ürünlerimizle kendinizi şımartın.

Insight Post Chemistry Kimyasal İşlem Sonrası İçin Maske 500 ml

700,00
Insight Post Chemistry Kimyasal İşlem Sonrası İçin Maske 500 mlRenklendirme işlemi için açılan pul tabakasını tekrar kapatır ve rengi mühürler.saç renginin  kalıcılığını arttırır.Saç bütünlüğünü korur, esnekliğini ve parlaklığını arttırır.pH Seviyesi: 2,15-3,15SLS/SLES Sülfat, Parafin, Silikon, Paraben, Renklendirici, Alerjen Parfüm ve Mineral Yağlar içermez.Bitkisel ve organik fito özler içerir. %100 italyan.
0 Yorumlar Yorum yaz
700,00

Loreal Professionel Metal Detox Renklendirme Sonrası Maske 250ml

700,00
Loreal Professionel Metal Detox Renklendirme Sonrası Maske 250mlSaç telini yeni metal parçacıklardan koruyan, saça yumuşaklık ve beslenme sağlayan bir maske.Saçı içten dışa doğru güçlendirir. Yıpranmış saça uygulandığında saç telerini onarır ve pürüzsüzleştirir.
0 Yorumlar Yorum yaz
700,00
Categories: ,

Loreal Professionel Metal Detox Şampuan 300ml

500,00
Loreal Professionel Metal Detox Renklendirme   Şampuan Saçı içten dışa doğru güçlendirir. Yıpranmış saça uygulandığında saç telini onarır ve pürüzsüzleştirir.Metalleri saçtan nazikçe temizleyen sülfatsız bir şampuan.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
500,00
Categories: ,

Loreal Professionnel Serie Expert Silver Şampuan 500 ml

600,00
Loreal Professionnel Serie Expert Silver Çok açık Sarı, Gri ve Beyaz Saçlar için Şampuan

diğer isimleriyle Silver ya da Mor şampuan gri, beyaz, platin sarı veya soğuk tonlardaki sarı saçlarda meydana gelebilecek renk solmalarını ve kızarmalarını önlemek amacıyla geliştirilmiştir. Boya sonrası saçlarda meydana gelen turuncu yansımaların oluşmasını engelleyerek saç renginizin korunmasını sağlar. Saçlarınızda canlı ve parlak bir görünüm yaratır.

(1)
1 İnceleme Yorum yaz
600,00

Loreal Vitamino Color 10u Bir Arada Sprey 190 Ml

450,00
Loreal Vitamino Color 10 In 1 Renk Koruyucu 10 Etkili Mucize Bakım SpreyiLoreal Vitamino Color Boyalı saçlar için, renk koruyucu sprey  10 farklı etkili bakımı bir arada sunar.  
0 Yorumlar Yorum yaz
450,00

maique 3 color saving balm boyalı saçlar için koruyucu saç kremi 1000 ml

990,00

maique 3 color saving balm boyalı saçlar için korutyucu saç kremi 1000 ml

Boyalı veya röflelim  saçların en iyi durumda kalması için daha fazla dikkat gerekir. Dış etkenlerden ve sık yıkamadan dolayı kozmetik rengi solabilir.

Color Saving Balm, özel teknolojisi sayesinde saç  rengini mühürler, korur ve  parlaklık verir.Maqui  Shea Yağı ve sodyum glukonatın yumuşatıcı özellikleriyle sinerjik etkisi sayesinde saçlar nemlendirilmiş, parlak ve hayat dolu olacaktır.
0 Yorumlar Yorum yaz
990,00

milk_shake Color Maintainer Conditioner Renk Koruyucu Bakım Kremi 300 ml

345,00
milk_shake Color Maintainer Conditioner Renk Koruyucu Bakım Kremi 300 mlbakım kremi, boya işlemi görmüş saçlar için nemlendirici, koruyucu ve besleyici kremboya koruyucubakım kremi, boya işlemi görmüş saçlar için nemlendirici, koruyucu ve besleyici krem. İçeriğindeki süt proteinleri saçın ideal nem seviyesini korur, Integrity 41® is saç renginin kalıcılığını arttırır. Saçı yumuşak, canlı ve parlak bırakır. En iyi sonuçlar için milk_shake® color maintainer renk koruyucu  şampuan ile kullanın. 
0 Yorumlar Yorum yaz
345,00
Categories: ,

milk_shake Color Maintainer Shampoo Renk Koruyucu Şampuan 300 ml

300,00
milk_shake Color Maintainer Shampoo Renk Koruyucu Şampuan 300 mlsaçı kolayca baş edilebilir, yumuşak ve canlı bırakır.renk koruyucu ve sabitleyici bakım şampuanı. İçeriğindeki süt proteinler saçı yumuşatır, saç korteksini ve kütikülünü onarır, saçı kolayca baş edilebilir, yumuşak ve canlı bırakır. Integrity 41® saç rengini korur ve parlak kalmasını sağlar. milk_shake® color maintainer renk koruyucu şampuan günlük kullanım için idealdir. En iyi sonuçlar için milk_shake® color maintainer renk koruyucu bakım kremi ile kullanın.
0 Yorumlar Yorum yaz
300,00

Milkshake Sweet Camomile Sarı Saç Şampuanı

585,00

Milkshake Sweet Camomile Shampoo,  tatlı papatya şampuanı sarı saçlar için canlandırıcı şampuan

Vurguları nazikçe temizler ve aydınlatır ve sarı saçlardaki parlaklığı ve parlaklığı artırır. Formülü, parlatıcı özellikleri ile bilinen organik papatya özü ile besinsel yararları ile bilinen organik balı, parıldayan vurgulara sahip inanılmaz yumuşak, ipeksi saçlar için birleştirir. Sls / sles ve paraben içermez.Milkshake Sweet Camomile Shampoo, saçlarınızı narince temizlerken saçtaki sarı röfle renkleri korur ve parlaklık verir. Canlılığını yitirmiş saçlarınızın canlılığını artırır ve saçlara gözle görülür bir dolgunluk verir. Sağlıklı görüntüye ulaştırdığı saçlarınıza zarar vermeden dipten uca temizler. Paraben, sülfat ve petro-kimyasal maddeler içermez. 
0 Yorumlar Yorum yaz
585,00
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi