650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Doğal içeriklerle zenginleştirilmiş ürünlerimiz, saçların mat görünümünü değiştirir ve  korurken saçların sağlığını da destekler. Mat saçlarınızı ön plana çıkarmak ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtmak için sizde deneyin

Sırala

Davines Renewing Yaşlanma Karşıtı Nazik Temizleyici Şampuan 250 ml

850,00
Davines Renewing Yaşlanma Karşıtı Nazik Temizleyici Şampuan 250 mlSaç derisinin ve saçın sağlığını korumaya yardımcı olan,  saçın ömrünü uzatan yumuşak şampuan. Yenileyici sistem daha yumuşak, parlak ve dolgun saçlar verir.Saçlarınızın yaşlanmasına karşı engel olur iken günlük saç temizliğinizi ıspanak özlerinden gelen vitaminler ve minareller ile gerçekleştirir. Tüm saç ve baş derisi tipleri için kullanılabilir olmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.
0 Yorumlar Yorum yaz
850,00

Raliss Argan Yağlı Saç Kremi

250,00
Raliss Argan Yağlı Saç Kremi Saça pürüzsüz, ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.Kuru ve mat saçları canlandırır, doğal bir şekilde nemlendirir, güçlendirir, onarır ve parlaklığını korur.
0 Yorumlar Yorum yaz
250,00
Categories: , ,

Raliss Canlandırıcı Argan Şampuan

250,00

Raliss Canlandırıcı Argan Şampuan Saça ipeksi bir yumuşaklık kazandırırkuru ve mat saçları canlandırır, nemlendirir, onarır ve parlaklık sağlar. Saça ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

(1)
1 İnceleme Yorum yaz
250,00
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi