650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Saç Spreyi ile Tarzınızı Sabitleyin. Özel formüllerimiz, saçlarınızın gün boyu istediğiniz şekli ve tarzı korumasına yardımcı olurken ağırlaşmayı önler.  Saç spreyi saçta Kalıntı bırakmaz

Sırala
Categories:

Dorsh Saç Spreyi Sert Tutuşlu Ultra Strong

150,00

Dorsh Saç Spreyi Sert Tutuşlu Ultra Strong  saç şeklinizi korur içeriği sayesinde saçınıza canlılık ve parlaklık verir .Tüm saçlar için güçlü  tutuşlu 5 numara  saç spreyi

(1)
1 İnceleme Yorum yaz
150,00

L'oreal Infinium Pure Ekstra Güçlü Tutuşlu Saç Spreyi 500 ml

400,00
L'oreal Infinium Pure  Saç Spreyi  Ekstra Güçlü Tutuşlu kokusuz ve Parlak  Güçlü Tutuşlu  Büyüleyici parlaklık için inci özleri ile zenginleştirilmiştir. Saçın bir bölümünü veya tamamını uzun süre sabitleyen patentli sonlandırma formülü 
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
400,00

L'oreal Professionnel Infinium Sert Saç Spreyi 500 Ml

400,00
L'oreal Professionnel Infinium Saç Spreyi  Kulis kuaförleri  tarafından özel olarak tasarlanmıştır. İfinium Saç sert saç  Spreyi   saç şeklinizi sabitler. saçlarda her mevsimde ve şartta saç şeklinizi korur.   kuru ve görünür kalıntı bırakmaz. En moda saç stilleri için optimum parlaklık  sunar
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
400,00
Categories:

Loreal Elnett Satin Normal Saç Spreyi 500 ml

350,00
Loreal Elnett Satin Normal Saç Spreyi , kırmızı halı etkinlikleri ve fotoğraf çekimleri için altın standart olarak bilinen efsanevi bir saç spreyidir. Ultra ince buğusu, hafif, yumuşak, parlak bir bitiş ve saten bir dokunuşla saçta temiz bir his bırakır. O kadar güçlü ki, tüm gün tarzını koruyor. Çok iyi, bir fırça darbesiyle kayboluyor.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
350,00

Loreal Professionel Tecni Art Fix Design Sıvı Saç Spreyi 200ml

365,00
Loreal Professionel Tecni Art Fix Design Sıvı Saç Spreyi Kişiye özel ve sanatsal topuzlarda kullanmak için saç şeklinin uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Her türlü esnek ve doğal saç şekli için saça verilen şekli tüm gün boyunca taşıyabilmek için geliştirildi. Her saç şeklinde, saçın tamamı yada belli kısımlarında güçlü sabitleme etkisi içindir.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
365,00
Categories:

milk shake strong hairspray güçlü saç spreyi 500ml

405,00
milk shake strong hairspray güçlü saç spreyi Ürün  kalıntısı olmadan saça  parlaklık verir Saçın doğal hareketini bozmadan yapı, tutuş ve uzun süreli stil kazandırmak için formüle edilmiş güçlü tutuşlu saç spreyi.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
405,00
Categories:

milk_shake medium hold hairspray orta tutuşlu saç spreyi 500ml

405,00
milk_shake medium hold hair spray orta tutuşlu saç spreyiDoğal ve esnek tutuş ile saç stillerini destekleyen orta tutuşlu saç spreyi. Ürün kalıntısı bırakmadan ve saçı ağırlaştırmadan saçı dolgun ve parlak bırakır . UV filtresi ve renk koruması için kinoa proteinleri ile daha genç bir görünüm için güneş ışınlarından ve renk solmasına neden olan çevresel stresten korur.  
0 Yorumlar Yorum yaz
405,00

Osis Session Saç Spreyi 500ml

400,00
Osis Session Label  Saç Spreyi  Güçlü Tutucu Saç Spreyi, ultra kalıcı tutuculuk sağlar. Güçlü kontrol, hızlı kuruma. Yapışmaz. Fırçalandığında saçtan kolaylıkla çıkar.
(2)
2 Yorumlar Yorum yaz
400,00
Categories:

Schwarzkopf Silhouette Tutucu Sert Saç Spreyi 500ml

400,00
Schwarzkopf Silhouette Tutucu Sert Saç Spreyi  Silhoette Saç Spreyi süper güçlü formül, saçınızı ağırlaştırmadan uzun süre kalıcılık sağlar.Çabuk kurur ve yapışma yapmaz.Saç şekillerinizin uzun ömürlü olmasını sağlar.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
400,00
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi