650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Saçlarınızı Tarayın ve Şımartın! Saç bakımının olmazsa olmazlarından biri olan saç fırçası, saçlarınıza özenli bakım yapmanın ilk adımıdır. Ürünlerimiz, saç tellerini nazikçe tararken aynı zamanda saç derisinin sağlığını da korur. Ergonomik tasarıma sahip ve farklı saç tiplerine uygun çeşitlilik sunan ürünlerimizle saçlarınıza sevgiyle dokunun

Categories:

Lionesse Saç Açma Fırçası

150,00
Lionesse Saç Açma Fırçası Boncuk uçlu dişleri saçlarınızın kolayca taranmasını ve özellikle kıvırcık saçlarda yumuşak bir tarak geçişi hissetmenizi sağlar  saç açma fırçası saç derisine masaj yapar.Yumuşak uçları sayesinde saçların kırılmadan ve yıpranmadan kolayca açılmasını sağlar. Tüm saç tiplerine uygundur
0 Yorumlar Yorum yaz
150,00
Categories:

Loreal professionel Tangle Master saç açma fırçası

200,00
Loreal professionel Tangle Master saç açma fırçasıElektriklenmeyi önlemeye yardımcı, pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlamaya yardımcı saç fırçası. Uzun dişleri saçlardaki düğümü ve karışıklığı açarken kısa dişler saçlara şekil vermeye yardımcı olur.Avuç içine uygun bir tasarıma sahiptir, kullanımı kolaydır.
0 Yorumlar Yorum yaz
200,00
Categories:

Rodeo Masaj Tarağı Silikonlu

90,00
Rodeo Masaj Tarağı Silikonlu  Saç derisi bakım fırçası ile saç derisine masaj yapılır  Derideki ölü hücreleri atarak kan dolaşımını hızlandırır, saçların uzamasına yardımcı olur. Saç dökülmesini azaltır , kepekleri alır ve  stresi azaltır (saç derinize asla zarar vermez)
0 Yorumlar Yorum yaz

Ventoso Labyrinth Brush - Labirent Saç Fırçası,

100,00
Ventoso Labyrinth Brush - Labirent Saç Fırçası,
Yumuşak Uçları Sayesinde Saçların Kırılmadan Ve Yıpranmadan Kolayca Açılmasını . Saçınız ve Saç Deriniz Zarar Görmez. Tüm Saç Tiplerine Uygundur. Saç Derisine Masaj Yapar, Saça Canlılık Ve Parlaklık . Yağlı Bir Görünüm Vermez. Elektriklenmeyi Ve Saçın Bakımlı Görünmesini . Boyadan Yıpranan, Kuruyan Ve Kırılgan Hale Gelen Saçlar İçin İdeal Bir Yumuşak Saç Fırçasıdır. Ergonomik Kaymaz Yuvarlak Ve Kıvrımlı Ka Sapı Düşmeyi Ve Elinizde Rahatça Tutuş . Esnek Yapısıyla, Tarama Esnasında Başınızın Formuna Uyum . Açık K Ları, Saçın Kuruma Süresini Kısaltır.
0 Yorumlar Yorum yaz
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi