650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Saç Boyası
öncesinde  yapılması gerekenler ?
öncelikle saç tipinize uygun boyama yöntemini öğrenmek başlıca hususlardan biridir. Saçın ince veya kalın telli olması boyanın kalıcılığını etkilediğinden, boyanın saçta kalma süresini buna göre ayarlamanız gerekmektedir. Kalın telli saçlarda boya yavaş emildiğinden dolayı yıkama işlemine geçmeden önce ince telli saçlara göre daha uzun süre beklemek gerekmektedir.

Saçlarınız permalıysa boyanın hızla emileceğini ancak çabuk kusacağını bilmelisiniz. En iyi renge ulaşmak için saç boyama püf noktaları konusunda bilgi edinmeniz yararlı olacaktır. Açık renkten koyu renk saça dönmek kolay bir işlemdir. Ancak koyu renkten açık renge dönmek için saç açıcı kullanmanız gerekmektedir.

Hush The Passion Saç Boyası

175,00
SmartArt teknolojisi ile devrim yaratan yeni nesil Hush saç boyası.3 Adımlı SmartArt teknolojisi ve mikro pigment sistemi sayesinde, saç kütikülüne zarar vermeden saça nüfuz eder, daha parlak, daha sağlıklı ve uzun ömürlü renkler sunar.10 zengin bitkisel içeriği ile boya işlemi sırasında saçı koruma altına alır.PPD içermeyen formülü, saç derisini yakmaz, kaşıntı ve alerji karşıtıdır.Renk Kataloğu için 360 🔄   Galery' e Tıklayınız 
(4)
4 Yorumlar Yorum yaz
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi