650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Isı Koruyucu Ürünlerimizle Saçlarınızı Korumaya Alın! Saçlarınızı şekillendirirken ısıya karşı koruma sağlamak, sağlıklı ve güzel saçlarınızın anahtarıdır. İşte bu yüzden ısı koruyucu ürünlerimizle saçlarınızı korumak için ısı koruyucu ürünlerimizi tercih ederek güzellik rutininize ekstra koruma katın. Sıcak stil, soğuk koruma ile bir araya geliyor. Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edin.

L'Oreal Professionnel Metal Detoks Konsantre Yağ 50 Ml

500,00
L'Oreal Professionnel Metal Detoks Konsantre Yağ  saçları metal parçacıklarının birikmesinden korumak için Glicoamin ile zenginleştirilmiş konsantre bir saç şekillendirme yağıdır. Metal Detoks Anti-Tortu Koruyucu Konsantre Yağ, saçlar için zengin dokulu bir yağdır ve saçı ağırlaştırmadan saça emilir. Bu nem önleyici ve ısıya karşı koruyucu yağ, saçları 24 saate kadar pürüzsüzleştirir ve 230°C'ye* kadar ısıdan korur.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
500,00

Loreal Professionel Absolut Repair Molecular Şampuan Yıpranmış Saçlar için 300ml

540,00
Loreal Professionel Absolut Repair Molecular Şampuan Yıpranmış Saçlar için Peptid Bağlayıcı + 5 Amino asit ile formüle edilmiş profesyonel şampuan.  İlk kullanımdan itibaren Saçlar daha çok güçlenir ve beslenir, saç telleri esneklik ve hareket kazanır. Saç tellerinin kolayca taranmasını sağlar. Saça yoğun bir bakım sağlar.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
540,00

Loreal Professionel Absolut Repair Molecular Yıpranmış Saçlar için Durulanmayan Maske 100 ml

625,00
Loreal Professionel Absolut Repair Molecular Yıpranmış Saçlar için Durulanmayan Maske  Peptit bağlayıcı + 5 Amino asit ile formüle edilmiş bu durulanmayan maske, saçın makro moleküler yapısına bakım sağlar.Saç +97% oranında daha çok güçlenir, esneklik ve hareket kazanır. Saça 230 dereceye kadar ısı koruması sağlar.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
625,00

Loreal Professionel Absolut Repair Molecular Yıpranmış Saçlar için Serum 250ml

740,00
Loreal Professionel Absolut Repair Molecular Yıpranmış Saçlar için için Serum %2 Peptit bağlayıcı + 5 Amino asit ile formüle edilmiş profesyonel durulanan serum.Zayıf bağları yeniden oluşturarak, saçın moleküler yapısını onarır. Saça gücünü, hareketini ve elastikiyetini geri kazandırır. Saç yüzeyinde bulunan hasarın %42'sini azaltır. Saç %58 daha nemlenmiş, beslenmiş ve pürüzsüz bir hal alır.
0 Yorumlar Yorum yaz
740,00

Loreal Professionnel Metal Detoks Yüksek Korumalı Krem 100ml

Orijinal fiyat: ₺510,00.Şu andaki fiyat: ₺500,00.
Loreal Professionnel Metal Detoks Yüksek Korumalı Krem  saç tellerinizi güçlendiren ve hasara karşı koruyan, renginizin daha uzun süre dayanmasını sağlayan nihai saç kremidir. Bu ısı koruyucu, formül saçınızı yoğun nemle kapladığı için 72 saate kadar derin nemlendirme sağlar ve daha yönetilebilir, sağlıklı görünümlü ve daha parlak hale getirir.L'Oréal Professionnel Metal Detoks Anti-Metal Yüksek Koruma Kremi, saçları daha fazla hasardan korumaya yardımcı olan ve daha sağlıklı görünmesini sağlayan hiper performanslı bir bırakma tedavisidir.%1 Glicoamin ile konsantre edilen formül, saçınızdaki fazla bakırın* giderilmesine yardımcı olur, yeni partikül birikintilerinden korur, saç daha yumuşak ve pürüzsüz hisseder. Bu, saç kırılmalarını ve renk solmasını etkili bir şekilde önlemek için tasarlanmıştır.
0 Yorumlar
Orijinal fiyat: ₺510,00.Şu andaki fiyat: ₺500,00.

Loreal Professionnel Tecni Art PLI Isı ile Volümlendirici Sprey 200ml

360,00
Loreal Professionnel Tecni Art PLI Isı ile Volümlendirici Sprey Saça hacim ve şekil kazandıran ısıyla etkileşen bir spreydir. Doğal bir görünüm sağlar.
0 Yorumlar Yorum yaz
360,00
Categories: ,

Matrix Oil Wonders Argan Yağlı Hızlı Fön Spreyi 185Ml

150,00
Matrix Oil Wonders Argan Yağlı Hızlı Fön Spreyi Fön süresini kısalmaya yardımcı parlaklık veren fön spreyikat daha hızlı fön. 75 stilistle yapılmış 4 haftalık profesyonel kullanım deneyinimine ve  gözlemine  dayalı sonuç. 
0 Yorumlar Yorum yaz
150,00

milk_shake Glistening milk Elektriklenmeyi Önleyici Bakım sütü 100 ml

Orijinal fiyat: ₺870,00.Şu andaki fiyat: ₺500,00.
milk_shake Glistening milk Elektriklenmeyi Önleyici Bakım sütü 100 mlŞekillendirme sırasında elektriklenmeyi ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve fön çekerken saç tellerini şekillendirme aletlerinden korur. Saçı esnek ve yönetilebilir hale getirir ve optimum saç nemini korumaya yardımcı olur. Olağanüstü koşullandırma için hurma özü ve kızılcık yağı içerir . Saç rengini korur. Saçları yumuşak ve parlak bırakır.Elektiriklenmeyi engeleyen parlatacı bakım sütü 
0 Yorumlar Yorum yaz
Orijinal fiyat: ₺870,00.Şu andaki fiyat: ₺500,00.
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi