650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Saçlarınıza hafif bir tutuş veya daha belirgin bir şekil kazandırmak istediğinizde jöle ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Tarzınızı şekillendirmek ve saçlarınıza istediğiniz görünümü vermek için sitemizi ziyaret edin.

Sırala

Loreal Professionnel Techni Art Fix Max Ekstra Tutucu Jel 200 Ml

365,00
Loreal Professionnel Techni Art Fix Max Ekstra Tutucu Jel 200 MlSaçları ağırlaştırmaz.Yağlandırmadan şekil vermek, sabitlemek, kabartmak içindir.Daha uzun süreli kalıcılık sağlar.Daha hızlı kurur. Maksimum sabitleme gücü; Saç tellerinde kalıntı bırakmayan formül.
0 Yorumlar Yorum yaz
365,00

Tecnı art 19 Extreme Splash Islak Görünüm Veren Jel 150 Ml

365,00
Tecnı art 19 extreme splash Islak Görünüm Veren Jel 150 Mlİpeksi parlaklıkta ıslaklık, Camsı görünümde erkek modelleri, Islak arkaya taranmış görünümler yaratabilirsiniz.  Etkileyici parlaklığa, sıcak podyum ışıklarına dayanabilen esnek tutuş gücünü ekleyin. Saçta görünür kalıntı bırakmaz
0 Yorumlar Yorum yaz
365,00

Vasso Stiff Mnemonic Gum Gel Üstün Tutucu Özellikli Saç Jölesi 500 Ml

380,00
Vasso Stiff Mnemonic Gum Gel Üstün Tutucu Özellikli Saç Jölesi 500 Ml
  • Süper güçlü ve özel hafızalı polimer teknolojisi ile 24 saate varan kalıcı şekillendirme sağlar
  • Vasso Mnemonic Styling Sakız saçınıza kalıcı bir stil kazandırır. Özel olarak geliştirilmiş hafıza etkisi, dış etkenler nedeniyle saçlarınızın dağılmasını önler.Sert, baharatlı taban notaları ile büyüleyici ve erkeksi bir koku sunar ve ayrıca taze üst notalarla cesur ve serin bir koku yayar.
0 Yorumlar Yorum yaz
380,00
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi