650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Saçlarınızın güzellik ve sağlık dolu yolculuğunda saç çıkarıcı ürünlerimizle yanınızdayız. Özel formüllerimiz, saç köklerini besler ve güçlendirirken aynı zamanda saç tellerinin doğal oluşumunu destekler. Saçlarınızın daha kalın, daha gür ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olun.

Sırala

Davines Energizing Thickening Kalınlaştırıcı Tonic 100ml

2.000,00
Davines Energizing Thickening Kalınlaştırıcı Tonic 100mlSaç telinin çapını artırmak için durulanmayan tonik, ilk uygulamadan itibaren onu genişletir. Saçlar parlak ve dolgun görünür, ancak ağırlık yapmaz. Saç derisini yeniler ve canlandırır.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
2.000,00
Categories: ,

Davines Replumping Dolgunlaştirici Durulanmayan Losyon 100ml

875,00
Davines Replumping Dolgunlaştirici Durulanmayan Losyon 100ml
Dolgunlaştırıcı ve Parlatıcı  Durulanmayan Losyon   Saçın dolgun ve parlak görünmesini sağlayan yapısını sıkıştırır, canlandırır ve yeniden dolgunlaştırır. Kalıcı nem önleyici etki ile şekillendirmenin daha uzun süre dayanmasını sağlar.
0 Yorumlar Yorum yaz
875,00

Loreal Serioxly Advanced Yoğunluk Kazandıran Serum 90 Ml

890,00
Loreal Serioxly Advanced Yoğunluk Kazandıran Serum Daha yoğun görünüm için saç köklerinin yenilenmesini sağlar. Silikon içermez. [Bilimsel Olarak Kanıtlanmış Etki]: 6 haftada daha yoğun görünen saçlar!  
0 Yorumlar Yorum yaz
890,00

Vasso Men Extension Shampoo Saç Yoğunlaştırıcı Şampuan 370 Ml

420,00
Vasso Men Extension Shampoo Saç Yoğunlaştırıcı Şampuan Biyotin ve Taurin  yardımı ile saç derinizin doğal savunma moleküllerini harakete geçirerek saç yoğunluğunun artmasına yardımcı olur ve Uyuyan saç köklerini uyarır.
0 Yorumlar Yorum yaz
420,00
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi