900   TL   Ücretsiz Kargo  - - -

Kuru saçlar, nem eksikliğinin belirtisi olabilir ve özel bakım gerektirebilir. Ürünlerimiz, saç tellerine yoğun nem kazandırırken aynı zamanda saçların canlılığını ve parlaklığını artırmak üzere tasarlanmıştır. Saçları besleyen ve yeniden canlandıran özel formüllerimiz, saçların daha yumuşak ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Sırala

Davines Nourishing vegetarian miracle conditioner Yıpranmış Kuru Saç Kremi 250ml

1.000,00
Davines Nourishing vegetarian miracle conditioner Yıpranmış Kuru Saç Kremi 250mlYapılandırılmamış ve kırılgan saçlar için uygunsaç kremi . Saçı derinlemesine nemlendirerek yumuşak, parlak, kolay taranabilir hale getirir ve yapısını güçlendirir.Kuru ve kırılgan saçlar üzerinde derinlemesine nemlendirici etki. saç yapısını güçlendirerek yumuşaklık ve parlaklık verir. 
0 Yorumlar Yorum yaz
1.000,00

Davines Nourishing Vegetarian Miracle Mask Yıpranmış Kuru Saç maskesi 250ml

1.400,00
Davines Nourishing Vegetarian Miracle Mask Yıpranmış Kuru Saç maskesi 250mlkolay kırılan, kuru ve aşırı nemsiz saçlar için önerilir. Kurumuş ve hasar görmüş saça yumuşaklık ve parlaklık verir. Bozulan saç yapısını düzeltir ve kuvvetlendirir. Saçı yeniden yapılandırır ve kimyasal işlemlere karşı güçlenmesini sağlar.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
1.400,00

Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saç Bakım Bileşeni 100ml

1.250,00
Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saç Bakım Bileşeni  kolay kırılan, kuru ve aşırı nemsiz saçlar için önerilir.Durulama gerektirmeyen besleyici ve koruyucu sıvı. Saç kütiküllerini kapatarak parlaklıklarını ve yumuşaklıklarını artırır. Saç tellerini güçlendirerek uç kırılmalarını önler.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
1.250,00

Insıght Dry Hair Kuru Saçlar Maske 250 ml

400,00
Insıght Dry Hair Kuru Saçlar Maske 250 mlİlk uygulamadan itibaren kuru ve cansız saçları yoğun bir şekilde nemlendirir, yumuşatır.Kuru saç kütiküllerinin kapıtılması desteklidiği için saça ekstra yumuşaklıkve parlaklık verir.+OrganikYulaf Özü+Besleyici Kompleks ( Hindistan Cevizi yağı, illipe yağı ve tatlı badem yağı )Insıght   Kuru saçlar  maske Paraben, SLS, SLES, Silikon, Mineral Yağ, Renklendirici İçermez.Vegan  sertifikalı ürün
0 Yorumlar Yorum yaz
400,00
Categories: ,

Insıght Dry Haır Besleyici Şampuan 400 ml

400,00
Kuru ve cansız saçlar için özel olarak üretilmiştir.Insıght Dry Haır Besleyici Şampuan 400 mlSaçların beslenmesini ve parlak olmasını sağlar. İpeksi yumuşaklıkta ve esnek saçlar oluşturur. Saçın kaybettiği nemi geri kazandırır.Organik yulaf özleri saçların yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur.İçeriğindeki hindistan cevizi yağı, illipe yağı ve tatlı badem yağı ile saçları besler.Organik içeriğe sahiptir. Paraben, SLS, mineral yağlar, renklendirici ve silikon içermez.Insıght Kuru Saçlar Besleyici Şampuan Paraben, SLS, SLES, Silikon, Mineral Yağ, Renklendirici İçermez.Vegan  sertifikalı ürün
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
400,00

Loreal Professionnel Absolut Repair Maske Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Maske

800,00
Absolut Repair Maske  Yenilenen  Serisi, yıpranmış ve hasarlı saçları onarır.Yıpranmış saçları derinlemesine onarır. Saç anında daha yumuşak, güçlü ve ışıltılı görünür.
0 Yorumlar Yorum yaz
800,00
Categories: ,

maique 3 All in shampoo Delicate hydrating kuru saçlar için nemlendirici şampuan

780,00
maique 3 All in shampoo Delicate hydrating kuru saçlar için nemlendirici şampuan 975 mlAll-In Şampuan, antioksidanlar açısından zengin Maqui özü sayesinde saçları nazikçe temizler ve nemlendirir.Saçlarınız ağırlaşmadan son derece nemlendirilecek ve beslenecektir.Patagonya halkı için “ebedi gençlik” meyvesi olarak kabul edilen Maqui meyvesi, saç derisindeki dolaşımı destekleyerek saça renk ve parlaklık kazandırdığı için doğal bir antioksidan etkiye sahiptir.Maqui 3 kompakt ve akıllı bir tedavi yöntemidir. Kullanılan doğal kökenli aktif maddeler sayesinde saçın temel ihtiyaçlarını belirli ritüellerle karşılar.
0 Yorumlar Yorum yaz
780,00

maique 3 hydra butter kuru saçlar için nemlendirici saç tereyağı maske

1.180,00
maique 3 hydra butter kuru saçlar için nemlendirici saç tereyağı maske 100 mlHydra-Butter, Maqui özü sayesinde kuru ve susuz kalmış saçları yumuşatır ve derinlemesine besler.Shea Yağı ile zenginleştirilmiş kompakt ve tereyağlı formülü, derinlemesine nemlendirilmiş, ipeksi ve kolay taranır, ağırlık yapmaz.Patagonya halkı için “ebedi gençlik” meyvesi olarak kabul edilen Maqui meyvesi, saç derisindeki dolaşımı destekleyerek saça renk ve parlaklık kazandırdığı için doğal bir antioksidan etkiye sahiptir. Afrika'nın orta bölgelerindeki ceviz ağacından elde edilen shea yağı, yumuşatıcı, besleyici özelliği sayesinde saça esneklik ve besleyicilik kazandırır.Maqui 3 kompakt ve akıllı bir tedavi yöntemidir. Kullanılan doğal kökenli aktif maddeler sayesinde saçın temel ihtiyaçlarını belirli ritüellerle karşılar.
0 Yorumlar Yorum yaz
1.180,00

milk_shake natural care active mik mask onarıcı süt maskesi 250 ml

Orijinal fiyat: ₺660,00.Şu andaki fiyat: ₺499,00.
milk_shake natural care active mik mask onarıcı süt maskesi 250 mlKuru veya hasar görmüş saçları derinlemesine besleyen ve güçlendiren süt proteinleri, pirinç ve avokado yağları, karite yağı, nemlendirici maddeler, E vitamini ve Integrity 41® açısından zengin bir maske. kuru ve yıpranmış saçlar için onarıcı aktif süt  maskesi
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
Orijinal fiyat: ₺660,00.Şu andaki fiyat: ₺499,00.

Raliss Keratin 2 Phase Sprey iki aşamalı Fön suyu

200,00

Raliss Keratin 2 Phase Sprey iki aşamalı Fön suyu

saçları çok hızlı bir şekilde onarır ve nemlendirir saçın sağlıklı görünmesini sağlar

Raliss Keratin 2 Phase Sprey özel formülü ile kuru, yıpranmış ve işlem görmüş saçların yeniden yapılanmasına yardımcı olur. İçindeki keratin sayesinde, boya ve diğer kimyasal işlemlerden sonra yıpranmış saçları güçlendirerek yeniden yapılanmasını sağlar. Raliss Keratin 2 Phase Spray; saçları çok hızlı bir şekilde onarır ve nemlendirerek saçın sağlıklı görünmesini sağlar, saçı yumuşatır. Özellikle kıvırcık, dalgalı ve kuru saçların kolay açılmasına ve kolay taranmasına yardımcı olur. Fön öncesi kullanımlarda saçın kolay şekil alması, fönün ısısından dolayı saça getireceği zararları keratin yüklemesi ile saça bakım yaparak önler. Günlük kullanım için uygundur. 
0 Yorumlar Yorum yaz
200,00

Raliss Keratin Yapılandırıcı Saç Kremi

250,00

Raliss Keratin Yapılandırıcı Saç Kremi doğal yapısını yitirmiş saçları yapılandırır ve saça tutunma sağlayarak kısa zamanda saça canlılık kazandırır. Yoğun kimyasal işlem görmüş ve doğal yapısını yitirmiş saçlar için özel olarak üretilmiştir.

0 Yorumlar Yorum yaz
250,00

Schwarzkopf Osis mıghty matte No:4 100Ml

375,00
Schwarzkopf Osis mıghty matte No:4  saçlarınızda güçlü bir doku ve mat bir görünüm elde etmenizi sağlar. Etkisini anında hissedersiniz. Güçlü tutuşu sayesinde, saçlarınıza verdiğiniz farklı şekil ve stillerin uzun süre bozulmamasını sağlar. Uzun süre kalıcı, güçlü bir doku ve mat bir görünüm sağlarken saçlarınızı ağırlaştırmaz.
0 Yorumlar Yorum yaz
375,00
Categories: ,

Vasso Nemlendirici Saç Serumu Kuru Ve Kırılgan Saçlar için 175 ml

1.000,00
Vasso Nemlendirici Saç Serumu Kuru Ve Kırılgan Saçlar için 175 mlVasso Aqua Therapy Moisture Light Hair Serum, Hindistan cevizi yağı içeren nemlendirme etkili saç serumu, ağırlaştırma yapmayan hafif formülü sayesinde, saçlara anında nüfuz ederek nemi saça hapseder, kabarma ve elektriklenmeyi engeller.Zenginleştirilmiş Hindistan cevizi yağı formülü sayesinde saçı yumuşatır ve parlaklık sağlar.Kuru ve kırılgan saçların nem dengesini korur ve saçı ısıl etkenlere karşı korumaya yardımcı olur.
0 Yorumlar Yorum yaz
1.000,00
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi