650  Üzeri  Ücretsiz Kargo  - - -

Saç köpükleri ürünlerimizle saçlarınıza daha dolgun bir görünüm kazandırabilir ve istediğiniz şekli elde edebilirsiniz.Köpük saç tellerine hacimli bir görünüm verirken aynı zamanda saçların hafifliğini korur.

Sırala

Loreal Professionnel Curl Expression Kıvırcık Saçlar İçin Köpük 250 ml

625,00
Loreal Professionnel Curl Expression Kıvırcık Saçlar İçin Köpük 250 ml 10'u 1 arada profesyonel krem formda saç köpüğü, bukleli ve kıvırcık saçlar için bakım sağlar. En kuru buklelerde bile uzun süreli nemlendirme için suyu tutan bitki bazlı bir nemlendiricidir.
Bir çok saç şekillendirme rutinini destekler.
Saçı sertleştirmez, kalıntı bırakmaz ve alkol içermez.
İÇERİK
  • Alkol İçermez.
  • Yasemin, orkide, frezya ve sedir ağacı ile kokulandırılmıştır.
0 Yorumlar Yorum yaz
625,00

milk_shake Whipped Cream Durulanmayan Bakım Köpüğü 200 ml

Orijinal fiyat: ₺725,00.Şu andaki fiyat: ₺600,00.
milk_shake Whipped Cream Durulanmayan Bakım Köpüğü 200 mltüm saç tipleri için ideal, yumuşatıcı ve koruyucu etkiye sahip durulanmayan bakım köpüğüdür.Özel formülü, saçı yumuşatıcı ve yeniden yapılandırıcı etkilere sahip olan süt proteinler içerir. Saçta ağırlık yapmadan yumuşak ve kolayca baş edilebilir bırakır. İçeriğindeki Integrity 41® saç rengini korur ve canlandırır. Tüm saç tipleri için durulanmayan, bakım ve koruma sağalayan köpük . 
(2)
2 Yorumlar Yorum yaz
Orijinal fiyat: ₺725,00.Şu andaki fiyat: ₺600,00.

Saç Köpüğü Panorama Ultra Sert No:5

120,00
Saç Köpüğü Panorama Ultra Sert No:5Kıvırcık ve dalgalı saçlara hacim ve güç kazandıran özel formüllü  Saç Köpüğü Panaroma Mükemmel parlaklık ve süper tutuş sağlar. Maksimum hacim ve uzun ömürlü şekiller oluşturmanızı sağlar. Mikro incelikte film tabakası oluşturur. Saç kolayca taranabilir  Saç üzerinde ağırlık yapmaz, kalıntı ve tortu bırakmaz. Uzun süre kalıcı stil.
(1)
1 İnceleme Yorum yaz
120,00
başa dön

Ürünleri Ara

Ürün sepetinize eklendi